Euro-Markt je součástí skupiny největších ecommerce maloobchodníků ve střední a východní Evropě. Na trhu působíme již více než 10 let díky důvěře více než 5 milionů spokojených zákazníků. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.
Prostřednictvím digitálních médií se snažíme udržovat kontakt s našimi zákazníky tím, že jim poskytujeme nejnovější informace o aktuálních trendech ve spotřební elektronice a dalších produktech a poskytujeme jim nejlepší nabídku na trhu z hlediska ceny, kvality a poptávky.
Od roku 2010 Euro-Markt vynakládá obrovské investice do rozvoje vlastních online maloobchodních eshopů a zdokonalování svých distribučních kanálů, aby zlepšil kvalitu směrem k rostoucímu počtu věrných zákazníků.
Při každém kontaktu s klienty chceme, aby cítili snadnou spolupráci s námi a rychlost a dostupnost našich služeb. Nasloucháme a rozumíme našim klientům a vytváříme s nimi partnerství.
Naše partnerství s klienty jsou založena na profesionalitě, vzájemné důvěře, dostupnosti a laskavosti. Naše vysoká oddanost kvalitě a profesionalitě přispívá k našemu vzájemnému rozvoji a pohodě, rozvíjí obchodní standardy a podporuje rozvoj společnosti, ve které působíme